Українська делегація може відновити роботу в ПАРЄ: деталі

Комітет з міжнародних справ Верховної Ради України 13 січня розгляне питання про участь української делегації в засіданні ПАРЄ

Українська делегація може відновити роботу в ПАРЄ: деталі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

До кінця поточного тижня Верховна Рада України може прийняти рішення про відновлення участі української делегації в роботі Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це  у понеділок, 13 січня,  повідомив народний депутат Олексій Гончаренко на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні це рішення буде затверджено на комітеті з міжнародних справ Верховної Ради України”, – пише він.

Відзначимо, що найближча сесія ПАРЄ розпочнеться 27 січня у французькому Страсбурзі.

Як відомо, Парламентська асамблея Ради Європи 25 червня прийняла резолюцію, яка дозволяє Росії повернутися в організацію без виконання міжнародних зобов’язань.

Голова делегації Верховної Ради у ПАРЄ Володимир Ар’єв заявив, що українська делегація припиняє роботу в Парламентській асамблеї Ради Європи.

Раніше стало відомо, що представники держав, що проголосували проти повернення делегації Російської Федерації права голосу у ПАРЄ, планують напрацювати спільний фронт.

Додамо, що голова Верховної Ради України Дмитро Разумков раніше заявляв, що наразі немає передумов для повернення української делегації в Парламентську Асамблею Ради Європи – ПАРЄ.

Джерело: Народна Правда