В Україні прийняли важливе рішення по житлу для військових: що потрібно знати

В Міністерстві оборони намагаються ввести нові принципи житлового забезпечення військовослужбовців з 2018 року

В Україні прийняли важливе рішення по житлу для військових: що потрібно знати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Міністерство оборони України заборонило виключати житло з числа службового з метою забезпечення звільнених зі служби військовослужбовців житловими площами.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в дорученні заступника міністра оборони Олексія Марценюка №19360 від 12 січня 2020 року.

Заборона діятиме до окремого оголошення. Доручення було видано в рамках реформи шляхів забезпечення військовослужбовців житлом.

На час дії заборони, командири військових частин не зобов’язані подавати пропозиції у квартирно-експлуатаційні органи Збройних Сил України.

Зазначимо, що в Міністерстві оборони намагаються ввести нові принципи житлового забезпечення військовослужбовців з 2018 року. Військових не мають зараховувати в чергу і забезпечувати службовим житлом, яке потрібно буде звільняти після зміни посади. Також після 20 років вислуги військові мають отримати право на одноразову виплату для придбання власного житла.

Планувалося, що ці норми почнуть діяти в 2020 році, проте наразі діє “стара схема”. Також невідомо, чи буде переглянута концепція в цілому і коли реформа буде реалізована.

Нагадаємо, нещодавно заступник міністра Олексій Марцинюк на прес-конференції презентував програму трансформації МОУ та Збройних сил України, яка передбачає новий підхід до забезпечення житлом військових в Україні. Він повідомив, що в Україні є черга понад 47 тисяч на постійне житло.

Джерело: Народна Правда