Вбивство Окуєвої: копи розсекретили важливу інформацію про ДНК кілера

Аміна Окуєва була вбита 30 жовтня 2017 року на залізничному переїзді біля селища Глеваха Київської області

Вбивство Окуєвої: копи розсекретили важливу інформацію про ДНК кілера
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Національна поліція взяла зразки ДНК з автомата, яким вбили Аміну Окуєву, відразу після злочину, але це тримали в таємниці, оскільки правоохоронці не хотіли оприлюднювати цей факт.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву в ході брифінгу зробив глава Нацполиции Ігор Клименко.

В ході брифінгу також повідомили, що затриманий у вбивстві Аміни Окуєвої може бути причетний до скоєння інших злочинів.

“В даний час затриманий один чоловік. На причетність до скоєння, організації і планування перевіряються інші особи. Ми ж розуміємо, що це не одна людина. Зараз проводяться відповідні слідчі дії, про які я не можу говорити”, – зазначив начальник Головного управління поліції в Київській області Андрій Небитов.

Брифінг з розслідування вбивства Аміни Окуєвої: відео

Поліцейський додав, що була знайдена зброя зі слідами ДНК передбачуваного кілера Окуєвої. При цьому в поліції не виключають, що зброю міг тримати в руках не тільки вбивця. Однак і в такому випадку людина буде причетний до організації вбивства.

“Що зазначену зброю тримали кілька осіб – це цілком можливо. Не виключається. Але це не виключає і підготовки до цього. Ми розуміємо, що не тільки кілер міг тримати це зброю. Особа, планувала, розробляла план, підшукувала цю зброю, і передавала для виконання певного замовлення, тобто вбивства Аміни Окуєвої, замаху на Адама Осмаєва”.

У свою чергу Клименко визнав той факт, що інформацію про ДНК тримали у таємниці:

“Стосовно даних по змиву ДНК, дійсно, цієї інформації не було. ДНК було взято, але слідство не хотіло поширювати цю інформацію”.

Пролив світло на біографію затриманого підозрюваного начальник Головного управління поліції в Київській області Андрій Небитов. Так відомо, що він народився в Дагестані, але тривалий час проживає в Україні: “Ця особа є членом злочинної організації. Чим він займався? Він народився в Дагестані, ще в СРСР, прибув в Україну, вже давно громадянин. Вид діяльності невизначений. Але ми розуміємо, що замовні вбивства, приміром пана Зможного, – це тиск на бізнес. Зараз ми все будемо досліджувати”.

Небитов також додав, що вбивство Окуєвої було замовним, а діяльність угруповання, причетного до нього, могла курируватися з території країн ЄС: “Будемо вивчати, щоб з’ясувати, хто був замовником, як передавалися кошти”.

Як відомо, 12 січня глава МВС України Арсен Аваков повідомив, що поліція затримала групу кілерів, яких підозрюють у вбивстві добровольця АТО і лікаря-хірурга Аміни Окуєвої в 2017 році. Він також нагадав, що в 2017 році група невідомих розстріляла машину Адама Осмаєва і Окуєвої на переїзд в Глевасі під Києвом. Автоматичну зброю було кинуто кілерами на місці.

Джерело: Народна Правда