Сильні морози та екстремальні снігопади: синоптик дав чіткий прогноз на зиму

Зима увірветься в Україну 12 грудня

Сильні морози та екстремальні снігопади: синоптик дав чіткий прогноз на зиму
Автор Романова Марі в Новини/Погода

Листопад буде переважно теплим,на серйозне похолодання варто чекати тільки в період з 17 по 23 число. А справжня зима увірветься в Україну з 12 грудня.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Телеграф, такий прогноз погоди озвучив відомий народний синоптик Леонід Горбань.

Він також озвучив попередній прогноз погоди на зиму в Україні.

Погода в грудні

Синоптик каже, що погода в грудні буде не особливо стійкою, вона передбачає період з плюсовою температурою – його слід очікувати на початку місяця:

“Стійка зима, за моїми даними, розпочнеться 12 грудня. Перші чотири дні грудня буде мінусова температура, потім п’ять днів плюсова – до 4 градусів тепла. А з 12 грудня і до кінця місяця очікуються тільки “мінуси”.

Спочатку морози будуть несильними, але до кінця місяця, до 24-25 числа температура опуститься до -13…-15°.

Погода в січні

Січень буде морозним місяцем. Максимально температура повітря опуститься до -10…-12°. Стосовно опадів, то в січні очікуються снігопади. Вони будуть помірними.

Погода в лютому

Лютий буде найбільш “жорстким” місяцем зими. Температура повітря опуститься до -20 градусів. Очікуються рясні снігопади. При цьому великих періодів відлиги не передбачається.

Раніше начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань повідомив, що майбутня зима в Україні відзначиться різкими перепадами погоди, на фоні досить теплої погоди, очікуються короткочасні, але досить сильні похолодання, сильні снігопади, налипання мокрого снігу з утворенням ожеледі.

Джерело: Народна Правда