Центр Києва перекрили через масові протести: чого вимагають демонстранти

Верховна Рада і будівлі парламентських комітетів перебувають під посиленою охороною Національної гвардії і Національної поліції

Центр Києва перекрили через масові протести: чого вимагають демонстранти
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Представники Національного штабу захисту української землі відновили акції протесту в Києві під будівлею Верховної Ради. Люди вимагають не допустити прийняття законопроекту №2178-10 “Про обіг земель сільськогосподарського призначення“.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Loading...

Видання відзначає, що кілька сотень людей з числа об’єднань аграріїв, профспілок, а також націоналістичних партій зібралися на Площі Конституції. Учасники акції протесту блокують ряд автомобільних доріг у центрі Києва. Кілька десятків протестувальників перекрили перетин вулиці Цитадельній і вулиці Лаврській, а також перехрестя вулиць Липської та Інститутської.

Також повідомляється, що на вулиці Грушевського рух повністю перекрито в напрямку урядового кварталу. У зворотному напрямку рух періодично відкривають, дозволяючи проїхати автомобілям.

Нагадаємо, раніше Об’єднаний штаб захисту української землі повідомляв, що 14-17 січня у Києві під Верховною Радою будуть проходити акції протесту проти законопроекту №2178-10 про продаж землі.

Як повідомлялося раніше, в Україні планують запустити ринок землі — згідно запропонованого до другого читання законопроекту про ринок землі, ціна продажу земельних ділянок не може бути меншою за їх грошової оцінки.

Джерело: Народна Правда