Вбивство Шеремета: слідство допитало лідера гурту Тартак

Допит пройшов в присутності адвоката головного підозрюваного Андрія Антоненка

Вбивство Шеремета: слідство допитало лідера гурту Тартак
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Слідчі, які займаються розслідуванням вбивства журналіста Павла Шеремета допитали українського співака і музиканта Сашка Положинського.

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА, про це у Facebook написав сам Положинський, додавши відео, де розповів, як відбувався допит.

Loading...

За його словами, все проходило в присутності адвоката головного підозрюваного у вбивстві – Андрія Антоненка.

«Розповів всю правду – все, що знав. Нічого поганого мені зробити не намагалися. Слідчий вів себе цілком коректно, ставлення дружнє», – поділився враженнями Положинський, пожартувавши, що можливо просто поганий «коп» до нього не прийшов.

Він додав, що розслідування має привести до повного виправдання Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь, а також до покарання «дійсно винних».

А тим часом Київський апеляційний суд залишив під вартою музиканта, ветерана АТО Андрія Антоненка, якого підозрюють в причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета. Суд відмовив в задоволенні клопотання адвокатів Антоненка про зміну йому запобіжного заходу з утримання під вартою на будь-який інший. Таким чином Антоненко залишатиметься під вартою до 8 лютого.

Також повідомлялося, що судді Київського апеляційного суду заявили про втручання у правосуддя адвоката підозрюваної у вбивстві журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко – Владислава Добоша.

Крім того, пранкер Джокер від імені колишнього народного депутата Оксани Корчинської поспілкувався в Facebook з міністром з питань ветеранів АТО Оксаною Колядою, яка підтримала підозрюваних у вбивстві Шеремета.

Джерело: Народна Правда
загрузка...