ДПС: Жодних обшуків у голови податкової або інших керівників підрозділів не проводиться

У приміщенні ДПС у Києві проходять планові слідчі дії у повному співробітництві із керівництвом СБУ

ДПС: Жодних обшуків у голови податкової або інших керівників підрозділів не проводиться
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Жодних обшуків у голови Державної податкової служби Сергія Верланова або інших керівників підрозділів Центрального апарату ДПС не проводиться. Станом на зараз у приміщенні ДПС на Львівській площі у Києві проходять планові слідчі дії у повному співробітництві із керівництвом СБУ.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні  пресслужби ДПС України.

«Наразі у Державній податковій службі проходять планові слідчі дії у повному співробітництві із керівництвом СБУ. Жодних обшуків у Голови ДПС Сергія Верланова або інших керівників підрозділів не проводиться», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що 15 січня  голова ДПС Сергій Верланов відвідав з робочим візитом ГУ ДПС в Одеській області, аби особисто розібратися в ситуації, що склалася в місцевій податковій та анонсувати початок роботи комісії, яка займатиметься всебічною перевіркою фактів, наведених у розслідуванні НАБУ.

Нагадаємо, за листопад сума нарахованого податку на додану вартість (ПДВ) склала 21,9 млрд грн. Це майже на 4,2 млрд грн, або на 23,6%, більше, ніж за аналогічний період 2018 року (17,8 млрд грн). Таким чином, податкова послідовно реалізовує завдання прем’єр-міністра Олексія Гончарука щодо виконання планових показників з надходжень до бюджету до кінця року.

Раніше голова ДПС Сергій Верланов запевнив, що динаміка зростання надходжень платежів до бюджету зберігатиметься й надалі.

Джерело: Народна Правда