Двоє міністрів можуть втратити посади: що сталося

Причина - "погана робота"

Двоє міністрів можуть втратити посади: що сталося
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Стало відомо, що через “погану роботу” міністр економічного розвитку Тимофій Милованов та міністр розвитку громад і територій Олена Бабак можуть втратити посади.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Обозреватель, посилаючись на власні джерела у фракції “Слуга народу”.

Loading...

При цьому, як розповів співрозмовник видання, Милованову пощастило більше: через потужну підтримку з боку президента Володимира Зеленського його звільнення можуть зняти з порядку денного, “хоча всі бачать, що він не на своєму місці”.

Щодо Олени Бабак, її становище більш хитке – багато хто відзначає, що міністр часто змішує роботу й особисті взаємини. Про її долю ведуться переговори. Ймовірніше за все, Бабак буде боротися за посаду.

Як пише 24 канал, Бабак вважає, що чутки про її відставку поширюють не представники команди Зеленського.

“Це – спеціальна дискредитація і маніпулювання громадською думкою. Адже це – інформація немає від Кабміну, що не від парламенту, у якого є ці повноваження, і навіть не від Офісу президента. Я тільки можу припускати, що є люди, які зацікавлені в моїй відставці” , – заявила вона.

А тим часом з’явилася інформація, що членам уряду нараховано “космічні” премії – спікер Верховної Ради Дмитро Разумков запропонував заслухати міністрів і прем’єра Олексія Гончарука з цього приводу.

До слова, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов, який нещодавно поскаржився на “маленьку” зарплату, знову збурив мережу дивною заявою про взаємозв’язок зростання цін і падіння курсу долара.

Джерело: Народна Правда
загрузка...