Під будинком Зеленського влаштували масштабний протест: чого вимагають

Перші протестувальники з'явилися під вікнами будинку президента ще о 6:30

Під будинком Зеленського влаштували масштабний протест: чого вимагають
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У середу, 15 січня, продовжилися протести проти закону про ринок землі, мітингарі прийшли висловити свою позицію просто до будинку президента Володимира Зеленського.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на телеканал “112 Україна“.

Loading...

Зазначається, що перші протестувальники з’явилися під вікнами будинку президента ще о 6:30. Активісти принесли із собою плакати, на яких написані гасла проти продажу землі. Серед основних вимог активістів – референдум та створення банку землі.

Нагадаємо, 14 січня представники Національного штабу захисту української землі відновили акції протесту в Києві під будівлею Верховної Ради. Люди вимагають не допустити прийняття законопроекту №2178-10 “Про обіг земель сільськогосподарського призначення“. Кілька сотень людей з числа об’єднань аграріїв, профспілок, а також націоналістичних партій зібралися на Площі Конституції. Учасники акції протесту блокували ряд автомобільних доріг у центрі Києва.

Протести проти закону про ринок землі розпочалися у грудні. Так, 19 грудня відбулися масштабні протести, які тривали й на наступний день.

Разом із тим, президент України Володимир Зеленський заявив, що в законопроекті про ринок сільськогосподарської землі, який став приводом для масштабних мітингів, можуть зменшити максимально допустимий ліміт на володіння землею “в одні руки”.

Джерело: Народна Правда