Вбивство Шеремета: оприлюднено важливу інформацію про Антоненка

На момент загибелі Шеремета музикант не мав проблем із ходою

Вбивство Шеремета: оприлюднено важливу інформацію про Антоненка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Адвокати музиканта, ветерана АТО Андрія Антоненка, якого підозрюють в причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета, оприлюднили докази його непричетності до злочину.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на 24 канал.

Loading...

Зокрема був оприлюднений медичний висновок, в якому вказується, що в момент скоєння злочину музикант не кульгав. Тоді як людина, зафіксована камерами відеоспостереження, мала проблеми з ходою. Нагадаємо, що на судовому засіданні представники звинувачення заявляли, що Андрій Антоненко «міг кульгати».

Крім того адвокати показали виписка з медичної карти Антоненка. Повідомляється, що музикант не міг кульгати в день скоєння злочину, оскільки після хірургічного втручання в лютому 2016 року, за півроку до вбивства, функція його ходи не була порушена.

Вбивство Шеремета: оприлюднено важливу інформацію про Антоненка

Вбивство Шеремета: оприлюднено важливу інформацію про Антоненка

«Ця виписка – частина досліджень, проведених лікарем-ученим (Владиславом Горбовцем) з метою захисту його наукової роботи. 80 осіб притягнули до досліджень, які опублікували за місяць до скоєння злочину, інкримінованого моєму підзахисному. Цей документ підтверджує, що Антоненко НЕ кульгав ні під час виписки з лікарні, ні в день вбивства Шеремета», – наголосив адвокат музиканта Станіслав Кулик.

А тим часом Київський апеляційний суд залишив під вартою Андрія Антоненка, якого підозрюють в причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета. Суд відмовив в задоволенні клопотання адвокатів Антоненка про зміну йому запобіжного заходу з утримання під вартою на будь-який інший. Таким чином Антоненко залишатиметься під вартою до 8 лютого.

Також повідомлялося, що судді Київського апеляційного суду заявили про втручання у правосуддя адвоката підозрюваної у вбивстві журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко – Владислава Добоша.

Крім того, пранкер Джокер від імені колишнього народного депутата Оксани Корчинської поспілкувався в Facebook з міністром з питань ветеранів АТО Оксаною Колядою, яка підтримала підозрюваних у вбивстві Шеремета.

Джерело: Народна Правда
загрузка...