Водій маршрутки побився з пасажиром через “мішок дріб’язку”

Бійка сталася після того, як водій дав пасажиру здачу монетами з купюри в 1000 гривень

Водій маршрутки побився з пасажиром через “мішок дріб’язку”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У місті Рівне стався конфлікт між водієм маршрутного таксі і пасажиром, чоловіки побилися на зупинці громадського транспорту.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, відповідне відео розміщене на Facebook-сторінці Типове Рівне.

“Причини конфлікту невідомі, очевидці повідомляють лише, що в чорному одязі водій а в червоному – пасажир”, – підписав відео автор публікації.

Проте очевидці у коментарях розповіли, що бійка сталася після того, як водій дав пасажиру здачу монетами з купюри в 1000 гривень.

Разом із тим, дехто з коментаторів припускає, що таким чином місцеві жителі сподіваються на безкоштовний проїзд. Не виключено, що і цього разу пасажир хотів домогтися від водія безкоштовного проїзду і сподівався на те, що у того не буде здачі.

Раніше повідомлялося, що у Херсоні стався черговий скандал через право ветеранів війни на Донбасі на пільговий проїзд в громадському транспорті – водій маршрутки №47 цинічно принизив ветерана антитерористичної операції (АТО) Ігоря Кравця.

Нагадаємо також, в Одесі у маршрутці №201 водій побився з пасажиром через сім гривень. Він зупинив одного з пасажирів, які мав намір вийти, і став вимагати сплатити проїзд. У відповідь чоловік відповів, що заздалегідь передавав гроші. Після цього пасажир і водій маршрутки влаштували сварку, яка переросла в бійку. Розбороняти чоловіків довелося іншим пасажирам вже на вулиці.

Крім того, у Києві у вівторок, 7 січня, неадекват накинувся на пасажирів з образами і лайкою через те, що він не зміг сісти. Інцидент стався у маршрутці №903.

Джерело: Народна Правда