Галкін висміяв Путіна та Україну: з’явилося повне відео

"Страшно так, ти ще нікуди не висувався, а за тебе в нашій країні вже готові голосувати", - жартує Галкін

Галкін висміяв Путіна та Україну: з’явилося повне відео
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Відомий російський шоумен Максим Галкін, якого ще недавно звинувачували в організації замаху на артиста Філіпа Кіркорова, під час свого виступу жартівливо прокоментував свій “намір” брати участь в президентських виборах в Росії.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відео виступу Галкіна опублікували на Youtube.

Loading...

Максим Галкін, зокрема зазначив, що не збирається нікуди балотуватися. При цьому він відзначив,  “страшно, ти нікуди не виставляєш, а за тебе вже готові голосувати”:

“Я несподівано став відомий, тому що одна жінка в Новосибірську судорожно знімає всі концерти, які бачить. Всі інші концерти якось не зайшли, а мій вона виклала і я став дійсно відомим. Раніше тебе міг прославити “Перший канал”, а тепер – проста Лариса Шестакова з Новосибірська. Вона зняла, виклала, тут же мільйони переглядів, тисячі коментарів: “Максим, ви ще такий молодий, навіщо вам це? Вам ще жити і жити”. Гаразд це, а коментарі: “Ми вас підтримаємо, ми за вас проголосуємо”. Страшно так, ти ще нікуди не висунувся, а за тебе в нашій країні вже готові голосувати”.

“Це, звичайно, приємно. Я, правда, не висувався. Приємно, що люди досі вірять, що вони щось вирішують на виборах. Це доводить, що демократія у нас проросла в суспільство. Звичайно ж, після цього посипалися коментарі, я чесно відповів, що не збираюся ставати президентом Росії. Тут же хтось написав: “А президентом України?” А там же не знаєш, хто це написав: може, проста бабуся з України, може, хтось, щоб спихнути мене звідси, а може, і сам Зеленський, він же сказав, що втомився … від Коломойського”, – пожартував Галкін.

Далі Галкін жартома додав, що йому сказали, що на ньому лежать вже 15 проклять: 10 – від Соловйова, 5 – від Кисельова”.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=fEHVqr83x4w&feature=emb_logo

Нагадаємо, раніше Максим Галкін зізнався, що відома російська співачка Алла Пугачова не змогла бути присутньою на церемонії прощання з легендарним театральним режисером і актрисою Галиною Волчек з причини хвороби.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...