Українська делегація повернеться в ПАРЄ

Найближча сесія ПАРЄ розпочнеться 27 січня у французькому Страсбурзі

Українська делегація повернеться в ПАРЄ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Верховна Рада України в четвер, 16 січня,  проголосувала за відновлення участі України у Парламентській Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це стало відомо в ході засідання парламенту.

Loading...

Відповідне рішення оформлене в законопроєкті №2718, який нардепи підтримали за основу та в цілому – за проголосували 348 депутатів.

Згідно з пояснювальною запискою, метою участі делегації України у роботі ПАРЄ є “недопущення збереження чинної ситуації в Європі, яка склалася у результаті агресивної зовнішньої політики Російської Федерації”.

“Робота делегації України в щорічній сесії ПАРЄ 2020 року є дуже необхідною для сприяння виконанню Україною своїх зобов’язань як повноправного члена Ради Європи, а також активної участі у вдосконаленні чинних та створенні нових правозахисних стандартів Ради Європи”, — зазначається в офіційному документі.

Як відомо, Парламентська асамблея Ради Європи 25 червня прийняла резолюцію, яка дозволяє Росії повернутися в організацію без виконання міжнародних зобов’язань.

Голова делегації Верховної Ради у ПАРЄ Володимир Ар’єв заявив, що українська делегація припиняє роботу в Парламентській асамблеї Ради Європи.

Додамо, що голова Верховної Ради України Дмитро Разумков раніше заявляв, що наразі немає передумов для повернення української делегації в Парламентську Асамблею Ради Європи – ПАРЄ.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...