В Україну зібрався артист, що підтримав анексію Криму і Путіна: що відомо

Валерій Сюткін називав анексію Криму блискучою операцією Путіна по відновленню історичної справедливості

В Україну зібрався артист, що підтримав анексію Криму і Путіна: що відомо
Автор Кравченко Станіслав в Новини/Соціальна правда
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Останнім часом в Україну після тривалої паузи довгою вервечкою потягнулися російські артисти, в тому числі і ті, хто відкрито підтримав і підтримує незаконну анексію Криму. Так, 27 квітня на державному майданчику Палац «Україна» планує дати сольний концерт і колишній соліст групи «Браво» Валерій Сюткін.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише видання “ФАКТИ“.

Loading...

Можливий приїзд до Києва російського артиста, який підтримав агресивну політику Путіна і анексію Криму, викликав резонанс в суспільстві. Гнівний пост у Facebook опублікував відомий волонтер, громадський діяч і телеведучий Сергій Притула.

«Валєра Сюткін вважає, що Владімір Владімірович  провів анексію Криму “блєстящє”!!!  Вніманіє, знатокі, вапрос: праведьот лі Валєрій свой канцерт в Палацє “Украина”? Минута пашла!», – обурився Притула.

В Україну зібрався артист, що підтримав анексію Криму і Путіна: що відомо

Нагадаємо, в 2014 році Сюткін назвав анексію Криму блискучою операцією Путіна і відновленням історичної справедливості.

«Історично, якщо сказати про Крим, там помилка була раніше, коли Микита Сергійович його з легкої руки привласнив. Як проведена операція Володимиром Володимировичем? Блискуче. Без крові, красиво і історична справедливість восторжествувала», – говорив Сюткін в інтерв’ю телеканалу «Дождь», а пізніше заявив про свою аполітичність.

На приїзд російських зірок відреагували і депутати. 40 парламентаріїв звернулися в СБУ з проханням заборонити в’їзд в Україну співакам Олександру Сєрову і Валерію Сюткіну.

Нагадаємо, російський актор Федір Добронравов, який зіграв Івана Будька в одіозному серіалі «Свати», знову зможе приїжджати в Україну – СБУ дозволила йому в’їзд на територію країни.

Раніше в Україні скасували виступи скандальної російської групи «Воровайки». Продаж квитків на сайтах більше не активна.

А нещодавно шведський співак Dr. Alban, якому СБУ заборонила в’їзд в Україну через виступи в анексованому Криму, розповів, що президент Володимир Зеленський особисто втрутився, щоб допомогти йому знову потрапити в Україну.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...
Загрузка...