Відгуки Максима Іванчука про головні міфи пластики сідниць

Максим Иванчук о мифах вокруг глютеопластики. Пластический хирург комментирует главные домыслы о пластике ягодиц

Відгуки Максима Іванчука про головні міфи пластики сідниць
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Тенденція до збільшення сідниць з’явилася в Україні не так давно. Вона прийшла із Заходу, де моду на пишні і величезні сідниці активно впроваджували представники зіркової еліти. Знамениті форми Дженніфер Лопес, сестер Кардашьян, Нікі Мінаж та інших селебрітіс стали символом справжньої жіночої краси.

Українки теж намагаються не відставати від моди і активно починають пробувати на собі цю популярну процедуру. За останній час накопичилося багато міфів і забобонів, пов’язаних з операцією по збільшенню сідниць. Пластичний хірург Максим Іванчук вирішив розвіяти декілька з них, щоб раз і назавжди розставити всі крапки над “і”.

Імпланти можуть лопнути

За словами Іванчука Максима Сергійовича, це міф найчастіше можна прочитати у відгуках на популярних жіночих форумах. Він народився ще в ті часи, коли сідничні імпланти наповнювалися спеціальними розчинами. Доктор пояснив, що пластична хірургія не стоїть на місці і методики постійно змінюються. Сьогоднішні сідничні протези виготовляються таким чином, що ризики їх деформації або пошкоджень кратні нулю.

Після операції зникає чутливість сідниць

Пластичний хірург Максим Іванюк розповів, що це дійсно правда. Але, він пояснив, що втрата чутливості буває тільки тимчасовою. Так, під час операції відбувається розтягування шкіри та м’язів, в результаті чого з’являється такий побічний ефект. Він зникає протягом трьох-шести місяців, коли шкіра повністю відновлює свої властивості і функції.

Одночасна пластику грудей і сідниць – протипоказана

У клініці Іванчука цей міф вже давно розвіяли. Сучасна пластична хірургія дозволяє робити практично все, завдяки технічному оснащенню і багатофункціональним операційних столів.

Судячи за відгуками пацієнтів Максима Іванчука, подвійну процедуру проходило чимало людей. Так, більшість клієнтів вважають за краще один раз вирішити кілька проблем, щоб заощадити час і швидко позбутися від існуючих комплексів.

Після операції дуже довго не можна займатися сексом

Іванчук Максим Сергійович розповів, що займатися сексом можна тільки по закінченню 21 дня після проведення операції зі збільшення сідниць. Як тільки імпланти приживаються в організмі, пацієнти можуть повертатися до активного статевого життя без шкоди для власного здоров’я.

Сідниці ніколи не повернуться в колишню форму після збільшення

Максим Іванюк розповів, що натуральну форму можна повернути, якщо ви збільшили сідниці за допомогою імплантів. Імпланти можна спокійно вийняти, після чого тіло стане виглядати як раніше. Виключення з правил – збільшення сідниць власним жиром. У цьому випадку результат змін залежить від місця, куди встановлювався жир.

Джерело: Народна Правда