Народне вето та референдум: Разумков розповів про закони з пакету про народовладдя

Незабаром Рада отримає перші закони з пакету про народовладдя.

Народне вето та референдум: Разумков розповів про закони з пакету про народовладдя
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков розповів про закони з пакету про народовладдя.

Loading...

Про це він повідомив в ефірі телеканалу “Україна”, передає НАРОДНА ПРАВДА.

За словами спікера, найближчим часом Рада буде отримувати перші закони з пакету про народовладдя.

“Це непросте напрямок роботи. За нього відповідає Стефанчук (представник президента у ВР Руслан Стефанчук – НП). Створена велика група з фахівців стосовно цього питання. Найближчим часом ми будемо отримувати перші закони з пакету про народовладдя. Це і закон про референдум – загальнонаціональному, місцевому референдумі”, – сказав Разумков.

Він додав і про народне вето, а саме, про так званий закон про “реколи” – відгуки народних депутатів, і не тільки народних депутатів.

“Тут треба підходити досить обережно, щоб зробити якісний закон, тому що від нього буде багато залежати”, – заявив спікер.

Зазначимо, що представник президента у ВР Руслан Стефанчук розраховував, що законопроект про народовладдя буде внесений до сесійної зали в листопаді. Він зазначав, що в Раді зареєстровано близько 8 проектів, які стосуються народовладдя і референдуму.

Нагадаємо, раніше у Верховній Раді розповіли, коли закон про референдум з’явиться у парламенті. Законопроект про референдум буде внесений до парламенту на початку наступної сесії.

Також нещодавно у Зеленського заявили, що всеукраїнський референдум про створення ринку землі в Україні не потрібен — виборці дали президенту Володимиру Зеленському мандат довіри на реалізацію цієї реформи ще на виборах.

Джерело: Народна Правда