Новий трудовий кодекс: як звільнятимуть українців

Роботодавець зобов'язаний попередити працівника про звільнення у різні терміни, залежно від періоду роботи

Новий трудовий кодекс: як звільнятимуть українців
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Україні мають намір прийняти закон “Про працю”, який покликаний замінити застарілий Трудовий кодекс, згідно з ним зміняться правила звільнення.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Факти.

Loading...

Експерт в області трудового права кандидат юридичних наук, доцент Світлана Кожушко розповіла про нюанси процедура розірвання трудового договору згідно нового Трудового кодексу.

“У законопроекті № 2708 не передбачена процедура звільнення працівника, а підстави для звільнення сформульовані лише в загальних рисах. Встановлюються лише точні терміни попередження працівників про звільнення з ініціативи роботодавця”, – пояснила вона.

Терміни попередження залежать від періоду роботи в організації:

* Не менше ніж за 15 днів, якщо сума періодів роботи співробітника становить не більше 6 місяців;

* Не менше ніж за 30 днів, якщо сума періодів роботи становить понад 6 місяців;

* Не менше ніж за 60 днів, якщо сума періодів роботи становить більше п’яти років;

* Не менше ніж за 90 днів, якщо сума періодів роботи співробітника у цього роботодавця становить понад 10 років.

При цьому, за бажанням сторін, може бути визначений грошовий еквівалент заміни за кожен робочий день зменшення терміну повідомлення.

Розірвання трудових відносин не передбачає видання відповідного наказу або розпорядження, що регулюється чинним КЗпП. При цьому в статті 31 оформляти припинення трудового договору пропонується шляхом укладення додаткової угоди.

“Але проект № 2708 не регламентує повною мірою юридичних наслідків в разі відмови працівника укласти таку угоду. Як мені здається, таку відмова в цьому випадку можна вважати лише порушенням трудового законодавства і все”, – резюмувала Кожушко.

Раніше повідомлялося, що серед головних новинок нового Трудового кодексу: легалізація фрілансерів, більше днів відпустки, відповідальність за цькування на робочому місці (моббінг). Не обійшлося і без мінусів. Зокрема експерти заявляють, що працівника буде набагато легше звільнити і навіть без його згоди.

Своєю чергою міністр економіки України у 1997-1998 роках Віктор Суслов заявив, що новий Трудовий кодекс – це “революційний” законопроєкт, який різко обмежує права найманих працівників і різко розширює права роботодавців.

Разом із тим, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов заявив, що новий законопроект про працю не обмежує права працівників.

Джерело: Народна Правда
загрузка...