Помічники депутатів отримали більше 100 тисяч гривень зарплатні

Йдеться про помічників депутатів Ольги Стефанишиної, Анастасії Красносільської і Олександра Матусевича

Помічники депутатів отримали більше 100 тисяч гривень зарплатні
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Після повідомлення про астрономічні суми зарплат членів українського уряду стало відомо про заробітні плати, які отримали помічники нардепів. Так, сума заробітних плат і преміальних виплат помічників-консультантів народних депутатів України Ольги Стефанишиної і Анастасії Красносільської – Ольги Жерегіної, а також парламентарія Олександра Матусевича – Євгенії Дзекунової за грудень минулого року перевищили суми в 100 тис гривень кожній.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у відповіді, отриманої редакцією Українських Новин на інформаційний запит до Апарату Верховної Ради України.

Loading...

Так, Ользі Жерегіній в грудні 2019 року було нараховано 146335 гривень, з яких 98330 грн склала премія, виділена “з фонду економії оплати праці помічників-консультантів”. Після утримання всіх належних податків і зборів Жерегіна отримала 117815,78 гривень.

Своєю чергою, помічнику-консультанту Євгенії Дзекуновій були нараховані зарплата і премія в сумі 136380 гривень, з яких 115380 грн. становила премія. І після всіх відрахувань Дзекунова отримала “на руки” суму в 109785,9 гривень.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський розлютився через інформацію про високі зарплати міністрів, заступників міністрів і керівників державних підприємств і викликав на “килим” фракцію “Слуга народу”.

Також повідомлялося, що з 1 січня 2020 року заробітна плата народних депутатів зросла 2,5 рази та складатиме понад 100 тисяч гривень,

До слова, у 2020 році мінімальна зарплата в Україні зросла на 13,2%, в рейтингу зростання “мінімалок” в світі Україна посіла 15-е місце з 54-х країн.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...