Українець Руслан Ткаленко посів друге місце в гонці переслідування.

Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Руслан Ткаленко став другим в Брезно-Осрблі.

Loading...

У суботу, 18 січня, в словацькому Брезно-Осрблі в рамках п’ятого етапу IBU відбулася чоловіча гонка переслідування, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

27-річний український біатлоніст Руслан Ткаленко, який напередодні посів шосте місце в спринті, провів практично ідеальну гонку. Допустивши лише один промах, Ткаленко зміг піднятися на другу сходинку п’єдесталу пошани.

Решта українців не потрапили в топ-25. Віталій Труш з двома промахами став 27-м, Андрій Доценко з сімома колами штрафу посів 33-е місце, а Руслан Бригадир фінішував повз залікової зони.

Перемогу здобув норвежець Ендре Стрьомсхейм, а трійку призерів замкнув росіянин Кирило Стрельцов. Обидва біатлоністи, які склали Ткаленку компанію на подіумі, залишили незакритими по дві мішені.

Українець Дмитро Підручний прокоментував вдалу гонку в Рупольдингу.

Василь Ломаченко привітав Олександра Усика з днем народження.

Джерело: Народна Правда