Новосад хоче запровадити у школах сексуальне виховання: подробиці

Але є певні речі, в межах яких суспільство має пройти якусь траєкторію дискусій, - Новосад

Новосад хоче запровадити у школах сексуальне виховання: подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Міністр освіти і науки Анна Новосад заявила, що дітям в школах важливо розповідати про сексуальне життя, але спершу для цього потрібно знайти правильний підхід.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Loading...

“Якщо ви говорите, що ми повинні відкрито говорити про сексуальну орієнтацію, і про сексуальну освіту в цілому, то я вважаю, що сексуальна освіта в школі – це важливо, але ми ще повинні знайти підходи, як його правильно впроваджувати. Зараз у мене немає готової відповіді, як зробити так, щоб не зробити з цього ідею, яку дискредитують”, – пояснила міністр.

Новосад також наголосила на важливості толерантного ставлення у суспільстві до сексуальної орієнтації.

“Якщо говорити про мою особисту позицію з цього питання, то я вважаю, що у вільному суспільству держава не повинна лізти в приватне життя людини, відносини з партнером або партнеркою – це право кожного і кожної вибирати з ким будувати своє життя”, – зазначила вона.

Міністр додала, що дуже важливим є розуміння наявності свободи вибору.

“Але є певні речі, в межах яких суспільство має пройти якусь траєкторію дискусій. Мені здається, що українське суспільство в цілому ще не прийшло до визнання прав ЛГБТ і узаконення цих прав. А просто взяти те, що в моєму світі є нормальним і принести в школу, мені здається, що це буде сприйнято з великим опором і результату так не доб’єшся”, – поділилася вона.

Раніше Анна Новосад заявила, що в Україні більше вчителів, ніж потрібно. Також Новосад розповіла, що в бюджеті-2020 закладено підвищення на 20% зарплати для вчителів, які успішно пройдуть сертифікацію.

Нагадаємо, раніше очільниця Міністерства освіти та науки Анна Новосад зробила публікацію у одній з соцмереж, де розповіла про свої плани, проте користувачів зацікавило інше – міністр зробила в коротенькому тексті близько десятка граматичних помилок, в тому числі грубих.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...