В Пенсійному фонді назвали середню пенсію в Україні: несподівана цифра

За останній рік середня пенсія зросла на 16,5%

В Пенсійному фонді назвали середню пенсію в Україні: несподівана цифра
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Пенсійний фонд України оприлюднив дані щодо кількості пенсіонерів і назвав якою станом на 1 січня 2020 року є середня пенсія в Україні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в  повідомленні  Пенсійного фонду України на власній сторінці у  Facebook.

Loading...

За даними Пенсійного фонду, на 1 січня в Україні налічувалося 11,3 млн пенсіонерів, а середня пенсія склала 3082,98 грн. Таким чином, за 2019 рік середня пенсія зросла на 437,32 грн або на 16,5%.

На 1 січня 2019 року середня пенсія в Україні склала 2645,66 грн, що на 6,7%, або на 165,6 грн вище, ніж рік тому. За даними Пенсійного фонду, на 1 січня 2019 року загальна чисельність пенсіонерів становила 11,470 млн осіб.

В Пенсійному фонді назвали середню пенсію в Україні: несподівана цифра

Нагадаємо,  з 1 грудня 2019 року Пенсійний фонд провів автоматичний перерахунок пенсій у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність, до 1624 гривень.

Раніше повідомлялось, що пенсія за віком в Україні найближчим часом буде призначатися автоматично, розрахунок розміру виплат можна буде зробити онлайн.

До слова, пенсія в Україні нараховуватиметься по-новому – порядок виплати зазнав змін, а встановлення мінімального потрібного віку для нарахування пенсії за вислугу років Конституційний суд визнав незаконним.

 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...