Душили і погрожували: в Україні напали на активістку, яка боролася з лікарями-хабарниками

Після нападу і погроз Кравчук вирішила припинити антикорупційну діяльність

Душили і погрожували: в Україні напали на активістку, яка боролася з лікарями-хабарниками
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У місті Вараш Рівненської області невідомий чоловік напав на активістку Ольгу Кравчук, яка бореться з корупцією у місцевій лікарні. Жінку душили і погрожували.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, подробиці повідомляє ZMINA.

Loading...

За словами постраждалої, все сталося 18 січня, коли вона поверталася з дитиною додому. Коли Ольга Кравчук закривала двері, на неї ззаду напав невідомий. Чоловік різко відкрив двері і взяв її за горло.

“У той же час він кричав: “У тебе година, щоб видалити групу в вайбері, – інакше я повернуся!” Моя дитина почала плакати, і він пішов “, – розповіла вона.

Все почалося рік тому. Кравчук зіткнулася з корупцією і непрофесійним ставленням до лікарні міста Вараш. Після цього вона створила групу в вайбері, де обговорювала ці проблеми з небайдужими мешканцями міста, місцевими депутатами і публікувала документи. Ольга Кравчук стверджує, що в лікарні вимагали купувати бинти, шприци, засоби для миття туалету, вимагали гроші за надання послуг, які повинні бути безкоштовними.

У підсумку Кравчук домоглася створення робочої групи з розпорядженням міського голови міста, яка ініціювала перевірку цільового використання коштів. Перевірка показала, що видаткові накладні по забезпеченню лікарні не відповідають залишкам на складі.

Після нападу і погроз Кравчук вирішила видалити групу в вайбері. Жінка також додала, що припинить вести антикорупційну діяльність, оскільки боїться за свою дитину.

Нагадаємо, 20 січня в Херсоні в результаті масштабної спецоперації правоохоронці затримали колишнього помічника нардепа Ігоря Павловського, який є обвинуваченим у справі про вбивство Катерини Гандзюк.

Джерело: Народна Правда
загрузка...