Прикута до ліжка: з’явилися тривожні новини про Заворотнюк

Інформацією поділилася доглядальниця клініки

Прикута до ліжка: з’явилися тривожні новини про Заворотнюк
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Російська актриса Анастасія Заворотнюк, яка бореться з важкою формою раку мозку, зникла з реабілітаційного центру елітної клініки на Рубльовці.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Telegram-канал “НеМалахов”, про це розповіла доглядальниця клініки, де до недавнього часу лежала актриса, додавши, що їй могло стати гірше і вона не виходить з палати.

“Палата моєї клієнтки знаходиться поруч з палатою Заворотнюк. Раніше я бачила, як її возили на процедури, а тепер ні. Або їй стало гірше і вона прикута до ліжка. Або її відвезли. Нам таке не говорять. Ми про свого клієнта не все знаємо. Але факт залишається фактом. Раніше вона навіть групові заняття в басейні відвідувала. А тепер зникла”, – розповіла медпрацівниця.

Нагадаємо, нещодавно Анастасію Заворотнюк виписали з клініки, в якій вона проходила курс лікування. З якої причини Анастасія Заворотнюк залишила клініку, невідомо. Відзначається, що в даний момент «сенсу в її лікуванні більше немає». За іншою версією, рідні артистки нібито більше не можуть оплачувати її перебування у лікувальному закладі.

Також ходять чутки, що на Заворотнюк чекає експериментальне лікування в США.

Крім того, Анастасію Заворотнюк, яка, за чутками, бореться з раком мозку четвертої стадії, звинуватили в симуляції хвороби. Це, нібито, було зроблено через борги.

Джерело: Народна Правда