Ситуація загострюється: ДБР готується до примусового приводу Порошенка на допит

21 січня п'ятий президент не з'явився на допит без повідомлення причин

Ситуація загострюється: ДБР готується до примусового приводу Порошенка на допит
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У вівторок, 21 січня п’ятий президент України Петро Порошенко не з’явився на допит до Державного бюро розслідувань, відтак ДБР готується до примусового приводу політика на допит.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на РБК-Україна, таку заяву в ході брифінгу зробив слідчий ДБР Олег Корецький, наголосивши, що Порошенко не повідомив про причини своєї неявки.

“Йому так само було наголошено про необхідність явки сьогодні о 10:30 для допиту в якості свідка. Однак він без поважних причин, не повідомляючи про будь-які причини, не з’явився сьогодні на допит. Відповідно слідчими на даний час готуються матеріали для виконання примусового приводу Порошенка”, – повідомив Корецький.

Він додав, що на даний час п’ятий президент отримав повістки на допит у якості свідка в рамках кримінальних проваджень, які розглядаються ДБР.

А тим часом Петро Порошенко, який є главою партії “Європейська солідарність”, привітав українців з Водохрещем, згадавши ворогів.

Також раніше ЗМІ повідомили, що екс-президент України Петро Порошенко нібито відправився в круїз на фешенебельній яхті KATINA, яка стояла на якорі поблизу Сейшельських островів, куди екс-президент прибув після пересадки з рейсу Київ – Доха (Катар).

Джерело: Народна Правда