ВООЗ скликає екстрене засідання: коронавірус вирвався за межі Китаю, кількість жертв зростає

Вірус передається від людини до людини

ВООЗ скликає екстрене засідання: коронавірус вирвався за межі Китаю, кількість жертв зростає
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Всесвітня організація охорони здоров’я скликає екстрене засідання через коронавірус, який швидко поширюється в Китаї.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в Twitter організації.

Відомо, що екстрене засідання відбудеться 22 січня.

Фахівці будуть з’ясовувати, чи становить новий коронавірус міжнародну небезпеку і які рекомендації слід дати для боротьби зі спалахом.

Тим часом ЗМІ повідомляють, що кількість хворих невідомим видом коронавіруса вже перевищила 200 осіб. Інтерфакс пише, що в китайському місті Ухань зареєстровано вже четвертий випадок смерті людини від пневмонії, яку викликає новий тип коронавіруса.

В основному хворіють мешканці Китаю, але випадки захворювання зафіксували в Японії, Таїланді і Південній Кореї.

Влада Китаю підтвердила, що вірус передається від людини до людини. Вже встановлено два таких випадки. Як відомо, все почалося з відвідувачів одного рибного ринку в місті Ухань. Зараз ринок закритий.

Одна зі смертей сталася в Південній Кореї. Захворіла 35-річна жінка, яка приїхала з китайського міста Ухань. Їй стало зле в аеропорту Інчхон. Жінку госпіталізували в місцеву лікарню і ізолювали, проте незабаром вона померла.

На тлі зростання кількості інфікованих аеропорти в Азії і США вирішили ввести додаткові заходи контролю — відслідковуються пасажири з ознаками захворювання. Особлива увага приділяється прибулим з китайського Уханя.

Новий вірус уражує легені, викликаючи пневмонію і лихоманку. Медики відзначають, що нова А-типова пневмонія схожа на застуду, але дуже швидко вражає легені та інші органи.

ВООЗ скликає екстрене засідання: коронавірус вирвався за межі Китаю, кількість жертв зростає

За даними Центру глобального аналізу інфекційних захворювань при Імперському коледжі Лондона, число потенційно заражених новим видом коронавируса може перевищувати 1,7 тис. осіб.

Як повідомлялося раніше, медики виявили зовсім нову хворобу, яка характеризується лихоманкою, що повторюється кожні два-чотири тижні, і запаленням лімфатичних вузлів. Новое захворювання отримало назву синдрому CRIA.

Джерело: Народна Правда