Зеленський виступив на економічному форумі в Давосі

Глава держави в Давосі говорив про російську анексію Криму

Зеленський виступив на економічному форумі в Давосі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

В рамках візиту до Швейцарії президент України Володимир Зеленський  бере участь у щорічному засіданні Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ), який проходить у швейцарському Давосі. Глава держави у своєму виступі назвав головну загрозу для світу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відео виступу Зеленського на своїй сторінці у Facebook наживо транслював Офіс президента України.

Loading...

Зеленський  почав свою промову в 17:20 за київським часом.

“На форумі обговорюють надзвичайно важливу тему – згуртований світ. Україні точно є що сказати з цього питання сьогодні. Головна загроза для цього світу – безпеку. Як людину, так і всіх народів. Те, що вчора було фантастикою, сьогодні стало реальністю. Не все в цю епоху позитивне. Торгові війни, перерозподіл територій, стрімке зростання військових бюджетів, сепаратизм, вихід країн із міжнародних угод. Це підриває віру людства і підштовхує до думки: а чи не летить цей світ у прірву?” – заявив він.

“Я точно знаю, що кажу. 6-й рік в моїй країні йде війна. 6-й рік, як Росія незаконно анексувала нашу територію. Незважаючи на тисячі сторінок міжнародного права і організації, які його захищають”, – додав Зеленський.

“Світ не може бути згуртованим тільки в Facebook!” – підкреслив президент.

Крім того, президент зустрінеться з лідерами іноземних держав, представниками бізнесу та міжнародних фінансових організацій.

Як повідомлялося раніше, 23 січня президент України Володимир Зеленський та його російський колега Володимир Путін зустрінуться в Ізраїлі на форумі пам’яті Голокосту.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...