Перезавантаження в Нафтогазі: Коболєв прокоментував можливу відставку

Контракт Коболєва закінчується у березні 2020 року

Перезавантаження в Нафтогазі: Коболєв прокоментував можливу відставку
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Контракт глави “Нафтогаз України” Андрія Коболєва закінчується в березні 2020 року і його продовження знаходиться в компетенції наглядової ради НАК.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це кореспонденту Української правди повідомив сам Коболєв, який зараз знаходиться в Давосі.

Loading...

“У мене контракт закінчується в кінці березня цього року. Якщо він не буде продовжений – це означає, що він закінчений”, – заявив Коболєв.

Він додав, що ймовірність продовження контракту – це питання до наглядовій раді.

При цьому Коболєв не став коментувати два питання: свій ймовірний конфлікт з комерційним директором Нак Юрієм Вітренком, а також чутки про “співбесіди” в Офісі президента з приводу можливого призначення на посаду прем’єр-міністра України.

Як відомо, напередодні Володимир Зеленський доручив прем’єру Олексію Гончаруку розібратися з питанням премії в 1% топ-менеджменту “Нафтогазу” від сплачених Газпромом 2,9 млрд доларів. Глава держави також натякнув на перезавантаження НАК “Нафтогаз”.

Тим часом в Давосі свою відставку прокоментував прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. Виступаючи на «Українському сніданку» у Давосі, він заявив, що не збирається нікуди йти.

Джерело: Народна Правда