Широкий жест і переговори про новий обмін: з’явилися цікаві подробиці візиту Зеленського в Ізраїль

Зеленський і делегація України відмовилися від участі у Всесвітньому форумі пам'яті Голокосту

Широкий жест і переговори про новий обмін: з’явилися цікаві подробиці візиту Зеленського в Ізраїль
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

З’явилися цікаві подробиці офіційного візиту президента України Володимира Зеленського в Ізраїль.

Loading...

Зокрема, стало відомо про переговори і нові списки на обмін з ОРДЛО, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Як повідомили в прес-службі Офісу президента, Україна веде переговори про звільнення громадян, які перебувають на тимчасово окупованій території і в Росії.

«Два треки, два списки. Список ми погодили у Мінську, будемо доповнювати перелік встановлених осіб. Будемо готувати цей трек – обмін з тимчасово окупованими територіями. І окремий трек – ми вже почали розмову з Російською Федерацією щодо обміну українців – усіх, включно з кримськими татарами, і іншими українцям, які перебувають на території Росії», – повідомив у коментарі ЗМІ в Єрусалимі Володимир Зеленський.

Широкий жест і переговори про новий обмін: з’явилися цікаві подробиці візиту Зеленського в Ізраїль

Також відомо, що українська делегація віддала свої запрошення на Всесвітній форум пам’яті Голокосту українцям, які пережили трагедію.

«Нам сказали, що кілька міністрів з уряду Ізраїлю віддали свої квитки людям, які живі (пережили Голокост. – ред.). Вони пережили це лихо і зараз живуть в Ізраїлі, багато з них – українського походження. Я сказав: якщо ми можемо, давайте віддамо наші запрошення», – зазначив Володимир Зеленський.

Глава держави також додав, що ініціативу української делегації підтримав міністр науки, технологій та космосу Ізраїлю Офір Акуніс.

Президент також нагадав, що кожен четвертий єврей, який загинув під час Другої світової війни, проживав в Україні.

Як повідомлялося раніше, Володимир Зеленський під час розмови з журналістами на Всесвітньому економічному форумі в Давосі допустив можливість проведення зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним в ході заходів в Ізраїлі: «У мене післязавтра багато підтверджених зустрічей в Ізраїлі. І про ймовірність цієї зустрічі — може бути. Тому що є питання по обміну наших полонених і кримських татар, які знаходяться на території Росії».

В свою чергу. у Кремлі перспективу зустрічі двох президентів бачать, як зустріч «на ногах».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...