Стріляють з житлових кварталів: терористи на Донбасі застосували цинічну тактику

Відстань до будинків мирних жителів складає 250, а в окремих випадках - 50-100 метрів

Стріляють з житлових кварталів: терористи на Донбасі застосували цинічну тактику
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Російські бойовики на Донбасі застосували проти бійців підрозділів ООС цинічну тактику – вони проводять обстріл українських позицій з житлових кварталів місцевого населення.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні  пресцентру ООС.

В результаті обстрілу бойовиків зростає кількість зруйнованих об’єктів цивільної інфраструктури та житлових будинків місцевого населення.

“Відстань до будинків мирних жителів складає 250, а в окремих випадках 50-100 метрів від житлових будівель. Ховаючись за спинами цивільного і знаючи, що українські військові ніколи не повернуть зброю в бік своїх співгромадян, ворог здійснює злочинні обстріли. В основному, у нього не вистачає підготовки й часу на прицільний вогонь і точні розрахунки, тому снаряди й міни літають навмання і потрапляють в житлові будинки”, – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що дані факти обстрілів з житлових кварталів неодноразово фіксувалися за допомогою камер відеоспостереження, технічними засобами артилерійської розвідки, балістичних вимірників і візуального обстеження.

Нагадаємо,  Україна продовжує втрачати своїх захисників на Донбасі.  18 січня  на фронті загинув один український військовослужбовець, поранення отримали десять воїнів. Від кулі російських найманців загинув український воїн Валерій Закусило із 72-ї бригади Чорних Запорожців. У загиблого залишилася дружина і двоє дочок.

20 січня від кулі снайпера терористів на Донбасі загинув молодший сержант, командир відділення 37 ОМПБ «Запоріжжя» 56 ОМПБр Василь Муха.

Також стало відомо, що в ніч на 22 січня на Донбасі куля ворожого снайпера забрала ще одне молоде життя – загинув  український військовослужбовець Микола Сорочук, який родом з Луцька.

Джерело: Народна Правда