Виїхали мільйони: в Кабміні назвали кількість українців, що емігрували

За останні 10 років поїхали та не повернулись близько 4 мільйонів українців

Виїхали мільйони: в Кабміні назвали кількість українців, що емігрували
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Майже 4 млн мешканців за 10 років виїхали з України і не повернулися назад. Таку інформацію підтвердив проведений пробний перепис населення України.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву під час брифінгу 23 січня зробив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет.

Loading...

“Єдине що ми можемо зробити – це зрозуміти, яка кількість людей за останні 10 років поїхала та не повернулась. Якщо я не помиляюсь, то за останні 10 років у нас вийшло мінус 4 млн людей, але мабуть цього цитувати не потрібно, бо це не точно. Десь 3,8 млн людей за останні 10 років”, – сказав Дубілет.

Нагадаємо, в Україні провели пробний перепис населення, в якому використали дані   мобільних операторів і соціологів, дані з різних реєстрів та Пенсійного фонду. За словами міністра Кабінету Міністрів Дмитра Дубілета, станом на 1 грудня 2019 року в Україні живе 37 млн 289 тисяч осіб.

Додамо, що  перепис населення в Україні заплановано на 2020-й рік. Кабмін 18 квітня 2019 року створив міжвідомчу комісію, яка буде відповідальна за процес, координувати дії місцевої влади та уряду. В комісію увійшли заступники практично всіх міністерств, голова Держміграційної служби та керівник Держкомстату. Відомо, що анкета міститиме 10 питань. На підставі отриманих даних буде встановлено прогнозований масштаб міграції і відбудеться оптимізація списків списків тих, хто потребує державної підтримки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...