Звільнений з полону “ЛНР” назвав суму, за яку бойовики включили його в списки на обмін

Звільнення з полону Денису Секацькому коштувало 32 тисячі доларів

Звільнений з полону “ЛНР” назвав суму, за яку бойовики включили його в списки на обмін
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Українців, які утримуються у в’язницях бойовиками «ЛНР», вносили в списки на обмін полоненими за гроші. Це стосувалося тих в’язнів, інформація про яких не з’являлася в ЗМІ.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це розповів Цензор.НЕТ  звільнений з полону Денис Секацький.

«Я за свою свободу платив гроші. Тобто, вони вимагали з мене викуп – за те, щоб мене не вбили, щоб підтвердили, що внесли мене в списки на обмін з боку “ЛНР”. Приїжджали люди і віддавали гроші через мого адвоката», – сказав Секацький.

Loading...

Він повідомив, що заплатив за свободу 32 тисячі доларів.

За словами Секацького, це не стосувалося військовослужбовців. Про них повідомляли в новинах, і полонені були недоторканні. Хоча їх теж утримували в нелюдських умовах.

«Це нас можна було приховувати, не показувати, сказати, що нас ніколи не було. Я особисто був “зниклим безвісти” 5 місяців », – сказав Секацький.

Нагадаємо, в рамках обміну полоненими, який відбувся 29 грудня під Горлівкою в Донецькій області, бойовикам “ЛДНР” передали 124 осіб, стали відомі імена ще 15 з них та злочини, за які їх судили.

Раніше повідомлялося, що серед переданих бойовикам в рамках обміну є громадянка Росії Лариса Чубарова (“Тереза”), вона – найманка, яка катувала людей. Крім того, вона розстрілювала українських бійців.

Раніше журналіст Іван Жеведь розповів, хто такий Василь Савін, який напередодні дав гучну обіцянку президента. Нагадаємо, колишній голова районної адміністрації Макіївки за часів “ДНР” після обміну полоненими заявив, що піде за Володимиром Зеленським до самого пекла. Жеведь повідомляв, що Савін здавав кров для бойовиків, але потім ними ж був заарештований. Журналіст також рекомендував нової влади бути акуратніше з кадрами минулого, адже, приміром, Савін ще до війни був відомий в Донецькій області своїми різкими переходами з однієї політичної сили в іншу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...