Британія і ЄС підписали ключовий документ щодо Brexit: подробиці та фото

Вихід країни з Євросоюзу має відбутися 31 січня

Британія і ЄС підписали ключовий документ щодо Brexit: подробиці та фото
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Раді Європейського союзу і Європейській комісії погодили та підписали документ щодо виходу Великої Британії з Європейського союзу – Brexit, який раніше ухвалила королева Єлизавета ІІ.

Про це повідомила головуюча Європейської ради Шарль Мішель в Twitter, розповідає НАРОДНА ПРАВДА.

Відзначається, що під документом поставила свій підпис глава Європейської комісії Урсула фон дер Ляйен.

“Сьогодні ми з Урсулою фон дер Ляйен підписали угоду про вихід Великобританії”, – написала Шарль Мішель.

Британія і ЄС підписали ключовий документ щодо Brexit: подробиці та фото Британія і ЄС підписали ключовий документ щодо Brexit: подробиці та фото

Фон дер Ляйен у себе в акаунті уточнила, що тепер “відкривається можливість його ратифікації Європейським парламентом”.

Ратифікація угоди в Європейському парламенті запланована на 29 січня, відповідно, процедура Brexit має відбутися 31 січня.

Як повідомлялося, 20 грудня 2019 року  у  нижній палаті парламенту Великої Британії (Палаті громад) з чергової спроби схвалили законопроект про вихід зі складу Євросоюзу.

Нагадаємо, Європейський Союз все ж таки погодився відкласти вихід Великобританії із блоку до 31 січня 2020 року. Голова Ради Європи Дональд Туск заявив, що вихід можливий і раніше зазначеної дати. Головною умовою для виходу залишиться схвалення парламентом угоди.

Раніше новообраний прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон категорично висловився щодо Brexit — за його словами, країна вийде зі складу Європейського Союзу 31 жовтня з угодою або без неї, без всяких “якщо” і “але”.

Джерело: Народна Правда