Чому депутатів не пустили разом з Порошенком у приміщення ДБР: у Держбюро дали чітку відповідь

Бюро розцінює це як пряме порушення закону

Чому депутатів не пустили разом з Порошенком у приміщення ДБР: у Держбюро дали чітку відповідь
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Біля будівлі Державного бюро розслідувань, де сьогодні, 24 січня, проходить допит п’ятого президента Петра Порошенка у справі про держзраду, сталася бійка, частина народних депутатів намагалася увійти у приміщення ДБР, проте їх не пустили, адже такі спроби є втручанням у роботу бюро.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-службу ДБР.

“Державне бюро розслідувань є державним правоохоронним органом. Відповідно до частини 2 статті 4 Закону України “Про Державне бюро розслідувань” забороняється незаконне втручання державних органів, їхніх посадових і службових осіб у діяльність Державного бюро розслідувань. Намагання народних депутатів України в даний час проникнути у приміщення Державного бюро розслідувань, Бюро розцінює як пряме порушення вищевказаної норми Закону”, – йдеться у повідомлення Держбюро.

Своєю чергою на ці звинувачення відреагувала народний депутат Ірина Геращенко, яка заявила, що депутати не вдиралися до бюро і жодних порушень порядку не було.

“Також поліція зареєструвала заяву про здійснення злочину з боку керівництва і охорони ДБР, які перешкоджали діяльності народних депутатів, порушили закон про статус народних депутатів , ст.17 і рішення Конституційного Суду про безперешкодний допуск народних депутатів до державних установ”, – додала вона.

Чому депутатів не пустили разом з Порошенком у приміщення ДБР: у Держбюро дали чітку відповідь

Нагадаємо Петра Порошенка викликали на допит у ДБР у справі про можливу державну зраду під час підписання Мінських угод.

Раніше повідомлялося, що 21 січня п’ятий президент України Петро Порошенко не з’явився на допит до Державного бюро розслідувань, ДБР повідомило, що готується до примусового приводу політика на допит.

Джерело: Народна Правда