Коронавірус: в Україні перевірили трьох людей через підозру на смертельну хворобу

Два з трьох випадків не підтвердилися.

Коронавірус: в Україні перевірили трьох людей через підозру на смертельну хворобу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Міністерка охорони здоров’я України Зоряна Скалецька заявила, що в Україні зафіксували три випадки підозри на коронавірус. Два з них не підтвердилися.

Про це вона сказала на засіданні оперативного штабу МОЗ, передает НАРОДНАЯ ПРАВДА.

Loading...

«На сьогодні в Україні ми вже розслідували три випадки підозри на коронавірус. З них два не були підтверджені. По ще одному випадку проводиться епідемічне розслідування із залученням провідних епідеміологів. Кожен випадок буде розслідуваний, і донесений до населення», — заявила міністерка.

Раніше прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що в Україні на рівні Міністерства охорони здоров’я створили оперативний штаб через загрозу поширення смертельного коронавірусу з Китаю.

Нагадаємо, що коронавірус зафіксували в китайському місті Ухань (провінція Хубей) у грудні 2019 року. 20 січня Нацкомісія з охорони здоров’я Китаю вперше офіційно підтвердила, що інфекція може передаватися від людини до людини. А вже 24 січня стало відомо, що кількість загиблих унаслідок нового вірусу в Китаї зросла до 26. Також сьогодні у китайському місті Шанхай вилікували першу пацієнтку, якій раніше був поставлений діагноз “пневмонія”, причиною якої став коронавірус 2019 nCoV.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...