Путіну передбачили майбутнє Горбачова

Путіну передбачили майбутнє Горбачова
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда

Нинішньому російському президенту Володимиру Путіну в світлі розпочатих ним реформ політичного устрою країни передбачили вкрай сумну долю, аналогічну долі першого і останнього президента СРСР Михайла Горбачова.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Свободную прессу“.

Loading...

Таку думку висловив депутат російської Державної Думи третього і четвертого скликань, полковник у відставці Віктор Алксніс, який заявив, що якщо Кремль створить Державну раду з великою кількістю владних повноважень, то в підсумку може статися державний переворот, подібний до 1991 року.

“З іншого боку, альтернатива плану з Держрадою-пенсіонерське майбутнє самого Путіна. Якщо він не вживе екстраординарних заходів, через чотири роки виявиться колишнім президентом-опиниться в ситуації Михайла Горбачова. Дивлячись сьогодні на якого, думаєш: але ж колись це був президент великої наддержави – і до чого дійшов, і сам у всьому винен”, – розповів Алксніс.

Нагадаємо, 15 січня президент Росії  Володимир Путін звернувся з черговим, 16-тим, посланням до Федеральних зборів. В ньому президент РФ зявив про намір внести зміни до Конституції РФ.

Додамо, що  15 січня Кабмін Росії подав у відставку. Про це прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв повідомив під час зустрічі кабінету з президентом Володимиром Путіним після його послання, в якому той висловив пропозиції про внесення змін до Конституції.

Також 15 січня президент РФ Володимир Путін вніс кандидатуру прем’єр-міністра Росії.  Новим прем’єром замість Дмитра Медведєва стане глава Федеральної податкової служби Росії Михайло Мішустін.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...