У Росії школярі планували влаштувати масове вбивство

У Росії школярі планували влаштувати масове вбивство
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Силовики в Росії затримали в одному із закритих містечок Челябінської області двох учнів дев’ятого класу місцевої школи, які планували вчинити у рідному навчальному закладі масове вбивство.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Znak.com.

Loading...

Малолітні стрільці ретельно спланували свій масшутінг: так, вони збиралися підірвати за допомогою саморобного вибухового пристрою і закидати “коктейлями Молотова” шкільну їдальню, після чого з пневматичної зброї розстрілювати всіх, хто звідти вискочить.

За одними даними, листування учнів потрапило на очі вчительці, яка негайно повідомила про це в поліцію. Однак деякі канали в Telegram, посилаючись на власні джерела, повідомляють про те, що школярі особливо не приховували свої наміри, вихваляючись перед однокласниками та погрожуючи їм. Хтось із наляканих перспективами учнів повідомив про наміри хлопців до відповідних органів.

У соціальній службі міста, коментуючи інформацію, заявили, що обидва підлітки – з “важких сімей”. Поліція відмовилася від офіційних коментарів, проте побічно через ЗМІ підтвердила інцидент, а Слідчий комітет РФ вже відкрив кримінальну справу за статтею про підготовку до вбивств двох і більше осіб.

Незважаючи на те, що в Росії так званий “шкільний масшутінг” не отримав особливого поширення на відміну від США, інциденти з атаками в школах трапляються. Найвідоміший з низ стався восени 2018 року в окупованій росіянами Керчі, коли учень місцевого політехнічного коледжу Владислав Росляков до зубів озброєним з’явився у навчальний заклад та відкрив стрілянину. 21 людина у результаті загинула (включно із самим стрільцем) і не менше 73 постраждало.

Раніше, 19 січня, 39-річний Євген Манюров влаштував стрілянину біля головної будівлі ФСБ на Луб’янці. Двоє співробітників спецслужби загинули, четверо людей постраждали, в тому числі один цивільний. Слідчий комітет порушив кримінальну справу про посягання на життя силовиків.

Додамо, що в Федеральній службі безпеки РФ повідомили, що Євген  Манюров, який у четвер, 19 грудня, влаштував стрілянину у приймальні ФСБ РФ на Луб’янці в центрі Москви, убитий.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...