Україні запропонували приєднатися до Союзної держави Росії та Білорусі

У РФ вбачають "величезну користь" від укладення такого "союзу"

Україні запропонували приєднатися до Союзної держави Росії та Білорусі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У Державній думі Росії запропонували Україні приєднатися до так званої Союзної держави Росії та Білорусі.

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на РИА Новости, цю абсурдну думку висловив пов’язаний із терористами “Л/ДНР” перший заступник голови комітету Держдуми у справах СНД Віктор Водолацький.

Він заявив, що українці, які приїжджають на “Слов’янський базар” у Вітебську, нібито вважають, що Союзна держава дає переваги у розвитку економіки та соціальної захищеності.

“Один “Слов’янський базар” чого вартий… Думаю, що підбивши безпосередні підсумки на сьогодні, якщо ми говоримо про третю слов’янську державу, можливо, вони теж приєднаються, щоб бути активним учасником для побудови таких взаємин”, – сказав Водолацкий.

Він вбачає “величезну користь” від укладення такого “союзу”.

За його словами, зараз Росія і Білорусь “ефективно співпрацюють у рамках цього договору з питань оборони, промисловості, а також медицини й культури”.

А тим часом у Білорусі зробили ще один крок до об’єднання з Російською Федерацією, підписавши дорожню карту щодо скасування роумінгу в рамках Союзної держави з Росією. роумінг можуть скасувати до вересня 2020 року.

Разом із тим, президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що пільговими цінами на нафту і газ РФ повинна компенсувати Білорусі збиток від аварії на Чорнобильській АЕС. А якщо країні доведеться закуповувати реверсний ” газ в Польщі, то доведеться позбавити Росію двох ниток трубопроводу “Дружба”, за яким вона постачає нафту в країни Східної Європи та Німеччини.

Джерело: Народна Правда