Вбивство Шеремета: у справі стався несподіваний поворот

Суд скасував цілодобовий домашній арешт Яні Дугарь.

Вбивство Шеремета: у справі стався несподіваний поворот
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Військовій медсестрі Яні Дугарь, одній з п’яти підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета, змінили запобіжний захід. Печерський суд Києва замість цілодобового домашнього арешту змінив його на нічний арешт.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на заяву суду.

«Змінити запобіжний захід з цілодобового домашнього арешту на домашній арешт з 20:00 до 7:00 наступного дня за адресою Дніпропетровська область Новомосковського району… до 8 лютого», — заявив суддя.

За рішенням суду, Яна Дугарь зобов’язана прибувати до прокурора, слідчого, судді на кожну вимогу, утримуватися від спілкування зі свідками, здати паспорти для виїзду за межі України.

Раніше Київський апеляційний суд залишив під цілодобовим домашнім арештом до 8 лютого військову медсестру Яну Дугарь, яка є підозрюваною у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Адвокати Яни Дугарь показали довідку про безпосередню участь дівчини в АТО. У день підриву авто журналіста (20 липня 2016 року) вона перебувала в зоні бойових дій — в 66 мобільному госпіталі, де виконувала обов’язки операційної сестри. Також адвокати Яни Дугарь заявили про тиск на свідків.

Нагадаємо, нещодавно пранкер Джокер від імені колишнього народного депутата Оксани Корчинської поспілкувався в Facebook з міністром з питань ветеранів АТО Оксаною Колядою, яка підтримала підозрюваних у вбивстві Шеремета.

Джерело: Народна Правда