Зеленський звернувся до всіх євреїв світу: повне відео

Президент розповів про трагедію його родини

Зеленський звернувся до всіх євреїв світу: повне відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Під час свого візиту до Ізраїлю президент України Володимир Зеленський заявив, що українці, як ніхто, розуміє трагедію Голокосту, яка трапилася з єврейським народом під час Другої світової війни.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це глава України сказав перед початком зустрічі з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху.

Loading...

“Український народ, як ніхто, розуміє трагедію і велику кількість втрачених життів українських євреїв під час Другої світової війни. І я довго думав про те, що сказати вам під час нашої особистої зустрічі. Наші особисті зустрічі завжди відкриті і приємні. Сказати вам дуже щирі слова, і всім людям Ізраїлю, і всім євреям світу”, – розпочав промову Зеленський.

Він поділився особистим із Нетаньяху, розповівши йому три історії. У останній з них йшлося про трагедію родини його діда, троє братів якого були розстріляні німцями.

“Я розповім історію – історію сім’ї, де було четверо братів. Троє з них, а також їх батьки, стали жертвами Голокосту: їх розстріляли німецькі окупанти, які увірвалися в Україну. Залишився четвертий брат – в той час він був на фронті. Він повернувся живим, пройшов Другу світову війну, зробивши внесок у перемогу над нацизмом і людиноненависницькою ідеологією”, – сказав Зеленський.

Він додав, що через два роки після війни у уцілілого брата народився син, а через 31 рік – онук.

“Через 40 років онук став президентом – і сьогодні він стоїть перед вами, пане прем’єр-міністре”, – закінчив історію Зеленський.

Нагадаємо, українська делегація в Ізраїлі на чолі із Володимиром Зеленським віддала свої запрошення на Всесвітній форум пам’яті Голокосту українцям, які пережили трагедію.

До слова, 23 січня, Володимир Зеленський в рамках візиту до Ізраїлю відвідав Стіну плачу, де залишив своє послання у книзі почесних гостей. Стало відомо, що саме він написав.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...