Чому болить голова: названо топ-причини

Людям, схильним до нападів боловного болю, слід організувати свій режим дня і обмежити вживання алкогольних напоїв

Чому болить голова: названо топ-причини
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Головний біль здатен надовго вибити людину з колії нормального життя, а причин тому безліч. Німецькі медики проаналізували 6 найпоширеніших причин головного болю, який вбиває наповал саме вранці.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Телеграф.

Як відзначили медики, щоб подолати неприємні стани, необхідно знати причини нападів ранкового головного болю.

Ви занадто багато спите. Людині потрібні 7-8 годин сну щодня, але якщо ви витрачаєте на відпочинок понад 9 годин, то це може стати причиною ранкового головного болю. Надмірний сон зменшує рівень серотоніну в мозку, а це, в свою чергу, скорочує приплив крові до мозку і викликає головні болі.

Надлишок алкоголю. Найбільш очевидна причина, яка може тільки прийти в голову. Надлишок алкоголю, вжитого напередодні, призводить до симптомів похмілля зранку. Навіть кілька алкогольних напоїв викликають зневоднення, що зменшує приплив крові до мозку і стає причиною головного болю.

Брак сну. Коли ви недосипаєте, то стресові гормони викликають прискорене серцебиття, підвищення артеріального тиску, рівня стресу і, як наслідок, ранкові головні болі. Пам’ятайте про те, що спати необхідно 7-8 годин щодня.

Депресія. Пов’язані з депресією головні болі можуть проявлятися в будь-який час доби, але досить часто вони атакують саме зранку. Депресія порушує якість сну, зменшуючи його тривалість, або навпаки, збільшуючи, що в будь-якому випадку стає причиною головних болів.

Надмірна кількість кофеїну. Коли ви споживаєте дуже багато кави і не лягаєте спати в належний час,  це може стати причиною головних болів. Вони найчастіше зустрічаються саме у фанатів кави.

Порушення балансу “гормонів щастя”. Дійсно, можна стати жертвою головних болів зранку, якщо ваш організм виробляє занадто велику кількість “гормону щастя” ендорфіну. Цей гормон впливає на показники серотоніну, а вони зменшують приплив крові до мозку і викликають головні болі.

Нагадаємо, лікар-невролог Олена Гайворонська перерахувала симптоми головного болю, при яких потрібно терміново звертатися до медичної установи. За словами лікаря, у більшості випадків головний біль не несе небезпеки, але деякі симптоми вимагають негайного звернення до лікаря.

До слова, у людей з епізодичною мігренню 3 або більше чашок кави з кофеїном в день можуть спровокувати головний біль в той же або на наступний день, згідно з новим дослідженням Медичного центру Бет-Ісраель Діаконісс, Бригама і Жіночої лікарні і Гарвардської школи громадського здоров’я їм. Т. Х. Чана.

Джерело: Народна Правда