Скандальна російська політик привітала Зеленського з днем народження

Поклонська заявила про те, що в Україні вона хоче завершити розслідування "держперевороту і захоплення влади" попереднім урядом.

Скандальна російська політик привітала Зеленського з днем народження
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Депутат російської Держдуми і колишній прокурор анексованого Криму Наталія Поклонська привітала президента України Володимира Зеленського з днем народження, серед іншого й українською мовою. Вона нагадала про своє бажання стати послом РФ у Києві.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на Країну.

Поклонська заявила про те, що в Україні вона хоче завершити розслідування “державного перевороту і захоплення влади” колишнім секретарем РНБО Олександром Турчиновим, екс-прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком, і попереднім президентом Петром Порошенком.

Своє привітання Зеленського з 42-річчям Поклонська опублікувала у себе в Теlegram-каналі.

“Сьогодні день народження у президента України Володимира Зеленського. Всі самі добрі і теплі слова Вам скажуть рідні і друзів за святковим столом. А я Вам бажаю, щоб мене одного разу направили російським послом в Київ”, – пише екс-прокурор Криму.

Поклонська заявила про свою впевненість у тому, що Зеленський прагне припинити конфлікт на окупованих територіях Донбасу: “Я знаю, що Ви сподіваєтеся зупинити війну в Донбасі, хочете запроторити за ґрати нахабного і вічно п’яного борова Порошенко, мрієте розігнати орди нацистів (ці “мачо” в основному живуть на мамину зарплату). Але Вам просто не дають цього зробити…”

Згадала російський депутат і про своє бажання закінчити справу за фактом “державного перевороту” в Києві: “У мене залишилося незакінчена справа в Києві – я маю на увазі кримінальну. Напевно, про неї вже багато хто забув, але я нагадаю – за фактом перевороту і захоплення влади Турчиновим, Яценюком, Порошенко…”.

Заступник голови комітету Держдуми з міжнародних справ також додала, що таким чином будуть відновлені дружні стосунки між Росією та Україною.

“Та й на завершення: з щирими побажаннями, Володимире Олександровичу! Миру та добра! Піднімаю келих за Вас”, – таким привітанням українською мовою Поклонська вирішила закінчити своє повідомлення.

До посту російський депутат прикріпила фото з келихом.

Скандальна російська політик привітала Зеленського з днем народження

Нагадаємо, раніше Олена Зеленська зворушливо привітала чоловіка з днем народження.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...