В Україні почали штрафувати батьків за прогули дітей у школі

Місяць прогулів шкільних занять 16-річною Іриною "коштували" її матері 1700 гривень

В Україні почали штрафувати батьків за прогули дітей у школі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Не прийшов до школи – штраф батькам: саме таке нововведення стало практикуватися в українських школах. Як результат,  на Львівщині матір заплатила за прогули дочки 1700 гривень. 
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в сюжеті ТСН.

16-річна Ірина практично місяць не відвідувала школу, в яку перейшла з початку навчального року. Причини, за якими дівчинка пропустила заняття,  невідомі.

Loading...

Виконувачка обов’язків директора школи регулярно повідомляла в правоохоронні органи і в службу у справах дітей про те, що учениця не присутня на заняттях.

У підсумку,  до Червогорадського рйаонного суду направлено справу. Суд ухвалив рішення про призначення матері 16-річної учениці штрафу в розмірі 1700 гривень за те, що вона пропустила без вагомих причин більше третини занять.

Мати визнала свою провину і повідомила, що не має важелів впливу на свою дитину. Більш того, школярка пішла з дому і не бажає повертатися додому.

У ЗМІ повідомляється, що це вже другий випадок в Україні, коли батьки змушені були через суд платити за прогули дітей. В обох випадках йшлося про прогулів дівчаток-старшокласниць.

Нагадаємо, нещодавно міністр освіти Ганна Новосад розповіла, що незабаром в українських школах може з’явитися нова посада – кар’єрний радник, який допомагатиме школярам обрати професію.

Раніше міністр освіти і науки Ганна Новосад заявила, що дітям в школах важливо розповідати про сексуальне життя, але спершу для цього потрібно знайти правильний підхід.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...