Зеленський розповів про другий президентський термін

Глава держави заявив, що після закінчення своєї каденції на посту президента віддасть "ключики від України" новій людині

Зеленський розповів про другий президентський термін
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Фото/Відео

Президент Володимир Зеленський під час свого візиту до Ізраїлю заявив, що не має наміру балотуватися на другий термін після завершення своєї каденції на посту глави держави.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він розповів в інтерв’ю ізраїльському 9 каналу.

Loading...

Глава держави також зазначив, що після завершення першого терміну він хоче “передати країну іншій людині”.

Також Зеленський відповів на питання, чи вийде у нього повторити успіх персонажа серіалу “Слуга народу”.

“Ну, ви мені про це скажете через чотири роки. І ось ці ключики від цієї нової України – це ось останній пункт. І ось ці ключики від цієї нової України передати іншій людині, якій буде вже легше. Це амбіція”, – сказав він.

Нагадаємо, в рамках візиту до Швейцарії президент України Володимир Зеленський  бере участь у щорічному засіданні Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ), який проходив у швейцарському Давосі. Глава держави у своєму виступі назвав головну загрозу для світу.

Також під час свого виступу на економічному форумі в Давосі президент Володимир Зеленський заявив, що війну на Донбасі можна завершити буквально завтра, але для цього необхідне бажання всіх сторін.

До слова, під час свого візиту до Ізраїлю президент України Володимир Зеленський звернувся до всіх євреїв світу. Глава держави заявив, що українці, як ніхто, розуміють трагедію Голокосту, яка трапилася з єврейським народом під час Другої світової війни.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...