Охопить хвиля русофобії: ватажок терористів “ДНР” розповів про загрозу Лукашенка

Бойовик вважає, що Росія може повторити сценарій Донбасу і Криму

Охопить хвиля русофобії: ватажок терористів “ДНР” розповів про загрозу Лукашенка
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Екс-командир батальйону НВФ «Восток», один з ватажків “ДНР” Олександр Ходаковський заявив, що президенту Білорусі Олександру Лукашенку не вдасться “пограти з Росією” і піти від об’єднання з нею у Союзну державу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідну заяву Ходаковський зробив у своєму Telegram-каналі.

Бойовик впевнений, що Лукашенко “може похитнути антиросійські настрої в своїй країні, спершись на націоналістів”, однак це швидко припинять:

“Раніше ми сприймали Білорусь мало не придатком Росії. Потім стали свідками боротьби за вплив: батько злякався втрати контролю і нажитого непосильною працею, і саботував створення Союзної держави”.

Ходаковський також заявив, що в історії вже був один такий, “який вирішив пограти з Росією за допомогою радикалів”: “Зараз він десь під Ростовом. Але батько, напевно, вважає, що він розумніший і сильніше, і ситуацію зі своїх рук не випустить”.

Ходаковський переконаний, що якщо Білорусь і “охопить хвиля русофобії”, то росіяни не пощадять тих, хто не піддасться впливу “старшого брата” і виступить проти антиросійської політики на боці Росії.

Він також натякнув, що Росія може зважитися на сценарій Донбасу і Криму: “Росія ж буде наполягати на невтручанні і на тому, що вона стороною конфлікту не є. Але навряд чи проросійські сили в Білорусі, якщо вони там є, після історії з Донбасом ризикнуть підняти голову, хоча, може, я і помиляюся”.

Охопить хвиля русофобії: ватажок терористів “ДНР” розповів про загрозу Лукашенка

Як повідомлялося раніше, президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не стане частиною іншої країни – навіть «братньої Росії».

Джерело: Народна Правда