Україна завдала потужний “удар” по Росії в ПАРЄ: про що мова

У складі російської делегації є депутати, на яких накладено європейські санкції

Україна завдала потужний “удар” по Росії в ПАРЄ: про що мова
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Верховна Рада України 16 січня проголосувала за відновлення участі України у Парламентській Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ),народний депутат від партії “Європейська солідарність”, делегат від України в ПАРЄ Олексій Гончаренко заявив про нову перемогу української делегації.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це Гончаренко написав у Telegram.

“Тепер оскаржене обрання віце-президентом ПАРЄ від Росії Петра Толстого. Щоб стати віце-президентом Асамблеї йому прийдеться пройти процедуру таємного голосування. Подивимося, скільки проголосує за цього вірного “путінця”, – написав він.

Разом із тим, в ПАРЄ були оскаржені повноваження Російської делегації з базових і процедурних причин. Виявилося, що в складі їх делегації є депутати, на яких накладено європейські санкції.

Зазначається, що рішення за повноваженнями російської делегації буде прийнято 30 січня вранці.

Як відомо, Парламентська асамблея Ради Європи 25 червня прийняла резолюцію, яка дозволяє Росії повернутися в організацію без виконання міжнародних зобов’язань.

Голова делегації Верховної Ради у ПАРЄ Володимир Ар’єв заявив, що українська делегація припиняє роботу в Парламентській асамблеї Ради Європи.

Додамо, що голова Верховної Ради України Дмитро Разумков раніше заявляв, що наразі немає передумов для повернення української делегації в Парламентську Асамблею Ради Європи – ПАРЄ.

Джерело: Народна Правда