Авіакомпанія Коломойського відмовилися передати державі: суд ухвалив рішення

Фонд держмайна не зміг довести невиконання умов приватизації "Дніпроавіа".

Авіакомпанія Коломойського відмовилися передати державі: суд ухвалив рішення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Північний апеляційний господарський суд залишив без змін рішення Господарського суду м. Києва, яким Фонду держмайна було відмовлено в задоволенні позову до ТОВ “Галтера” (пов’язаної з Ігорем Коломойським) про розірвання договору купівлі-продажу 94,6% акцій “Дніпроавіа” у 2009 році.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на Finbalance.

“Свій позов ФДМУ мотивував неналежним виконанням “Галтерой” зобов’язання передати злітно-посадкову смугу, радіомаячну систему та земельні ділянки, на яких вони розташовані, у власність держави. Також за оцінками ФДМУ, “Галтера” з передбачених 882,1 млн грн інвестицій до 31 грудня 2014 року для оновлення аеропорту “Дніпропетровськ” (в т. ч. для реконструкції злітно-посадкової смуги) внесла лише 142,1 млн грн”, – йдеться у матеріалах суду.

Господарські суд Києва усвоєму рішенні від 11 вересня 2019 констатував, що Кабмін лише 4 листопада 2015 року визначив державний орган, якому має бути передано відповідне майно. При цьому з квітня 2014 року аеропорт використовували військові, з-за чого не було можливості здійснювати реконструкцію об’єкта. Також суд критично оцінив довід ФДМУ, що відповідні роботи могли бути проведені до квітня-2014, оскільки договором про приватизацію “Дніпроавіа” не були визначені дати початку реконструкції, а тому ТОВ “Галтера” мала право на свій розсуд визначити у будь-який проміжок часу до 31 грудня 2014 року.

Як відомо, 22 січня Верховний Суд України відхилив касаційну скаргу Національного банку України та не дозволив стягнути заставне майно компанії ТОВ «Гаджибей», пов’язаної з екс-власником Приватбанку Ігорем Коломойським.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...