Кого з Кабміну може звільнити Зеленський: названі імена

Ніхто з міністрів зараз не знаходиться в зоні комфорту

Кого з Кабміну може звільнити Зеленський: названі імена
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Відставка прем’єр-міністра Олексія Гончарука так і не відбулася, проте незадовільна робота низки міністрів ставить їх під загрозу звільнення.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Апостроф, про це розповів нардеп від “Слуги народу”, глава комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський.

За його словами, Кабмін можуть серйозно зачистити протягом найближчого місяця. При цьому, за його словами, “ніхто з міністрів зараз не знаходиться в зоні комфорту”.

Зокрема незадовільною є робота міністра розвитку громад і територій Олени Бабак. Крім того, звільнення загрожує міністру соціальної політики Юлії Соколовській та міністру фінансів Оксані Маркаровій. Також існують питання і до глави міністерства економіки Тимофія Милованова, та до міністра юстиції Дениса Малюськи.

“Провал реформи охорони здоров’я, відсутність будь-яких реальних змін у правоохоронній системі – все це при бажанні дозволяє Зеленському обнулити практично весь Кабмін”, – зазначив співрозмовник видання.

Нагадаємо, нещодавно міністр освіти Ганна Новосад заявила, що їй не вистачає зарплати, щоб думати про майбутнє та створення сім’ї, тому натякнула на можливу відставку. Разом із тим, згідно з даними, які оприлюднив Кабінет міністрів, у грудні 2019 року Новосад отримала 111 тисяч гривень. Отже, її зарплата збільшилася майже вчетверо.

Також повідомлялося, що голова Верховної Ради Дмитро Разумков назвав політичним жестом заяву про відставку на ім’я президента від прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

Джерело: Народна Правда