Медики назвали хліб, який вбереже від інфаркту

Ці види хліба допомагають зберегти здоров'я серця і сприяють запобіганню інфаркту

Медики назвали хліб, який вбереже від інфаркту
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Найкорисніший хліб – це хліб з житньої або вівсяної муки. До такого висновку дійшли японські вчені, які провели ціле наукове дослідження.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Голос.иа,

Ці види хліба, стверджують вчені, допомагають зберегти здоров’я серця і сприяють запобіганню інфаркту. Більш того, такий хліб благотворно впливає на роботу травної системи.

Зазначимо, інфаркт відбувається внаслідок некрозу тканин, які починають страждати внаслідок поганого кровообігу. Цей стан супроводжується гострим болем в області грудей і часто призводить до трагічних наслідків. Спровокувати відмирання ділянки м’язів може кілька причин, у тому числі деякі захворювання кишечника, серед яких хвороба Крона та виразковий коліт.

Серед прихильників здорового харчування не припиняються суперечки, чи варто їсти хліб — медики висловилися на користь споживання цього продукту. На думку медиків, якщо в день з’їдати до 200 грам хліба, можна забезпечити організм амінокислотою триптофан. Вона дозволяє поліпшити сон, прискорити виведення токсинів і допоможе зберегти молодість.

Джерело: Народна Правда
загрузка...