“У нього зсув по фазі”: Поклонська раптово накинулася на Зеленського

Він вирішив показати світу "урок махрової русофобії", - Поклонська

”У нього зсув по фазі”: Поклонська раптово накинулася на Зеленського
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Колишня «прокурор» анексованого Криму Наталія Поклонська, яка нещодавно привітала з днем народження президента України Володимира Зеленського, зараз накинулася на нього зі звинуваченнями у “махровій русофобії”.

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА, чергову пропагандистську заяву Поклонська зробила у Facebook, коментуючи візит українського лідера до Польщі.

“За всієї моєї поваги до Володимира Зеленського, але… щось у нього трапився зсув по фазі… Разом із польським президентом він вирішив показати світу “урок махрової русофобії” – звинуватив СРСР у розв’язанні Другої світової війни й Голокосту”, – написала вона.

Далі Поклонська пустилася у розмірковування про Другу світову війну й участь в ній СРСР. Також розповідала про “гітлерівських агентів”, чиї нащадки нібито живуть в Україні, та іншу маячню.

“Володимире Олександровичу, ваш дід – командир мінометного взводу – у 1944 році отримав два ордени Червоної Зірки, війну закінчив лейтенантом. Вам перед ним не соромно?” – завершила свою абсурдну публікацію Поклонська.

“У нього зсув по фазі”: Поклонська раптово накинулася на Зеленського

Раніше Поклонська в черговий раз заявила про бажання приїхати до Києва в якості російського посла.

Також вона розповідала, що була готова воювати на стороні окупантів за український Крим.

Джерело: Народна Правда