Зеленський може розпустити Кабмін: що сталося

Простіше сказати, до кого зараз немає претензій, - джерело в Кабміні

Зеленський може розпустити Кабмін: що сталося
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Нещодавно глава Кабінету міністрів Олексій Гончарук подав президенту Володимиру Зеленському заяву про відставку, але залишився на посаді, однак відсутність результатів на ключових напрямках реформ дозволяє главі держави вже зараз звільнити більшу частину уряду.

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Апостроф, посилаючись на власні джерела у Кабміні.

Loading...

За даними джерела претензії існують до роботи кількох міністрів. Зокрема стоїть питання про звільнення міністра розвитку громад і територій Олени Бабак, міністра соціальної політики Юлії Соколовської і міністра фінансів Оксани Маркарової. Також незадовільною є робота міністерства економіки Тимофія Милованова, та міністра юстиції Дениса Малюська.

“В принципі, простіше сказати, до кого зараз немає претензій. Провал реформи охорони здоров’я, відсутність будь-яких реальних змін у правоохоронній системі – все це при бажанні дозволяє Зеленському обнулити практично весь Кабмін. Вже зараз ведуться підкилимні ігри, які зводяться до протистояння між тими , хто хоче “збити” того чи іншого міністра, і тими, хто намагається залишити своїх людей в кріслах”, – пояснив співрозмовник видання.

Нагадаємо, нещодавно міністр освіти Ганна Новосад заявила, що їй не вистачає зарплати, щоб думати про майбутнє та створення сім’ї, тому натякнула на можливу відставку. Разом із тим, згідно з даними, які оприлюднив Кабінет міністрів, у грудні 2019 року Новосад отримала 111 тисяч гривень. Отже, її зарплата збільшилася майже вчетверо.

Також повідомлялося, що голова Верховної Ради Дмитро Разумков назвав політичним жестом заяву про відставку на ім’я президента від прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

Джерело: Народна Правда
загрузка...